مجموعه پلاگینهای تمیز کردن صدا BorisFX CrumplePop Complete 2024

مجموعه پلاگینهای تمیز کردن صدا BorisFX CrumplePop Complete 2024

مجموعه پلاگینهای تمیز کردن صدا BorisFX CrumplePop Complete 2024.0.3 CE-V.R با لینک مستقیم

 

BorisFX CrumplePop Complete 2024.0.3 CE-V.R screenshot

 

BorisFX CrumplePop یک مجموعه کامل از ابزارهای پلاگین صوتی است. با استفاده از فناوری هوش مصنوعی بهترین کیفیت صدای خود را بدست آورید. با این ابزار، حل مشکلات رایج صدایی مانند نویز پس‌زمینه، اکو، ترافیک، باد و موارد دیگر، و همچنین بهبود کیفیت صدای گفتار برای یک پایان حرفه‌ای، هرگز به این آسانی نبوده است. ابزارهای صوتی CrumplePop برای مبتدیان ساده و برای حرفه‌ای‌ها قدرتمند هستند.

پلاگین برای حذف صدای Plosive از ویدیوها و پادکست‌های شما صدای Plosive “p” و “b” مشکلات رایج در پادکست‌ها و voiceovers هستند. این صداهای Plosive هنگامی ایجاد می‌شوند که یک باد شدید، مانند نفس هنرمند شما، به میکروفون برخورد می‌کند. PopRemover به طور هوشمند فقط صدای Plosive مشکل‌ساز را هدف قرار می‌دهد و حذف می‌کند، صدای گفتار را بدون تغییر باقی می‌گذارد.

حذف خودکار صدای رسیدن به میکروفون از لپل میکروفون‌ها صدای رسیدن به میکروفون لپل میکروفون‌ها یک مشکل روزانه است. اگر صحبت کننده حرکت کند یا به میکروفون برخورد کند، این صدا را با میکروفون‌های یقه‌ای می‌شنوید. RustleRemover به طور هوشمند فقط صدای رسیدن به میکروفون لپل میکروفون‌ها را هدف قرار می‌دهد و حذف می‌کند، صدای گفتار را بدون تغییر باقی می‌گذارد.

تمام ابزارهای صوتی CrumplePop در یک برنامه ساده دسکتاپ برای Mac و Windows صدای اکو، نویز فن، ضربه میکروفون، هم‌زنی الکتریکی. حتی صدای باد. SoundApp در ثانیه‌ها نویز مشکل را حذف می‌کند. آیا برخی از قسمت‌های صدای شما خیلی کم صدا هستند، در حالی که برخی دیگر خیلی بلند؟ SoundApp تمام سطوح صدای شما را برای شما تنظیم می‌کند. فقط ویدیو یا پادکست خود را بریزید، چند کنترل ساده تنظیم کنید و تمام!

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/qEKrvs
کد QR :
مطالب مشابه
بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *