دانلود ایزوتوپ اوزون iZotope Ozone Advanced v11.1.0

دانلود ایزوتوپ اوزون iZotope Ozone Advanced v11.1.0

دانلود ایزوتوپ اوزون iZotope Ozone 11 Advanced v11.1.0-R2R با لینک مستقیم

iZotope Ozone 11 Advanced v11.1.0-R2R هر دو نسخه v.r و r2r

ویندوز و مک ( تمام نسخه ها و کرکهای جدید )

iZotope Ozone 11 Advanced v11.1.0 Intel Mac [MORiA]

 

iZotope Ozone Advanced v10.4.0 CE-V.R screenshot

 

Ozone 11 آینده تسلط بر روی یک میراث 17 ساله، اوزون با جدیدترین پیشرفت‌ها در یادگیری ماشینی برای تسلط بر صدا، تعادل را در موسیقی شما به ارمغان می‌آورد. با انتخاب استودیوهای مسترینگ حرفه ای در سراسر جهان، Ozone Pro آخرین جلا را ارائه می دهد که موسیقی شما را در هر سبکی پویا، رنگارنگ و رقابتی می کند.

موارد جدید در Ozone 10:

● ماژول تثبیت‌کننده – با این اکولایزر تطبیقی ​​هوشمند و تطبیقی ​​صدایی متعادل ایجاد کنید: به صورت پویا یک ترکیب را به یک لحن واضح، طبیعی یا رزونانس مشکل رام کنید، سختی‌ها و گذراها را برای ترجمه بهتر در محیط‌های گوش دادن حذف کنید (فقط پیشرفته)

● ماژول ضربه – ریتم و احساس آهنگ ها را با این ماژول جدید با کنترل شهودی میکرودینامیک افزایش دهید: چهار لغزنده در باندهای فرکانس مختلف کار می کنند تا زندگی را به یک ترکیب ببخشند، پانچ و فضای پویا را اضافه کنند، یا آهنگ شما را به هم بچسبانند تا صدایی ضخیم تر داشته باشند ( فقط پیشرفته)

● بهبود یافته Master Assistant – صدای فایل‌های مرجع مورد اعتماد یا آهنگ‌های موفق امروزی را با فناوری تطبیق پیشگامانه جدید برای لحن، پویایی و عرض مطابقت دهید. نمای دستیار به‌روزرسانی شده، سفارشی‌سازی نقطه شروع را سریع‌تر از همیشه انجام می‌دهد، در حالی که منحنی تعادل تون امکان اندازه‌گیری آسان را فراهم می‌کند (شامل در استاندارد و پیشرفته)

● گیره نرم بزرگ‌نمایی – با این تنظیم جدید در ماژول Maximizer (شامل در استاندارد و پیشرفته) بلندی صدا را افزایش دهید و در عین حال صدای وفاداری بالا را حفظ کنید.

● Recover Sides – با این ویژگی جدید در ماژول Imager که اطلاعات استریو را به صورت مونو حفظ می‌کند و به حفظ عمق و قدرت هنگام محدود کردن فرکانس مشکل کمک می‌کند، بدون از دست دادن طرفین، عرض را کاهش دهید (که در استاندارد و پیشرفته گنجانده شده است)

● و موارد دیگر، از جمله پشتیبانی از سیلیکون اصلی اپل، و ظاهر و احساس تازه‌ای از رابط Ozone

 

 

توجه :

ایزوتوپ نسخه های جدید خود را به صورت vst3 ارائه میدهد و در فولدر vst3 نصب میشود

ایزوتوپ نسخه های جدید خود را به صورت 64 بیت ارائه میدهد

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ANPULm
کد QR :
مطالب مشابه
بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *