دانلود PG Music Band-in-a-Box 2022 Build 922 UltraPAK+ with RealBand & Add-Ons WiN

دانلود PG Music Band-in-a-Box 2022 Build 922 UltraPAK+ with RealBand & Add-Ons WiN

دانلود PG Music Band-in-a-Box 2022 Build 922 UltraPAK+ with RealBand & Add-Ons WiN با لینک مستقیم

 

Band-in-a-Box by PG Music Inc.

بند این باکس  یک نرم افزار آهنگسازی خودکار است.
کافی است آکوردها را وارد نموده و سبک دلخواه را انتخاب نمایید برنامه طی چند دقیقه بطور خودکار یک آهنگ کامل برای شما می سازد. از این برنامه برای کاور کردن نیز استفاده می شود

این برنامه یک نرم افزار آهنگساز خودکار و هوشمند است که با کمترین امکانات از هیچ چیز یک آهنگ کامل برای شما ایجاد می کند.
مثلا کافی است آکوردها را با نام استاندارد آنها مانند c- Fm7 وارد نموده ویا آکوردها را از طریق کیبورد اجرا نموده و به برنامه وارد نموده یا آکوردها را در یک برنامه دیگر اجرا و رکورد نموده و از طریق یک فایل midi به برنامه وارد نموده و سپس یک سبک style را انتخاب نمایید تا برنامه یک آهنگ کامل شامل خطهای پیانو و باس و گیتار و درامز و string و horn برای شما ایجاد کند همراه با تراکهای صوتی اجرای زنده برگرفته از realdrums- realtracks .
طی سالها به تدریج امکانات زیادی به این برنامه اضافه شده است. امکان نت نویسی و نوشتن ترانه- پنجره پیانو رول- 16 کانال و تراک midi – امکان ایجاد هارمونی – ویژگی های style maker- style picker- امکان melody maker- و دهها ویژگی و امکان دیگر .
دو ویژگی soloist- melodist به روش هوشمند و خودکار خط های سولو و حتی یک آهنگ کامل را از ابتدا و بدون کمترین اطلاعات برای شما ایجاد می کنند. ویژگی real drums یک اجرا کننده دارم انسانی و زنده و واقعی را به آهنگ شما اضافه می کند. و ویژگی real tracks نوازنده های زنده و واقعی دیگری را به آهنگ شما اضافه می کند.
ویژگی audio chord wizard توانایی تحلیل و استخراج آکوردها از هر فایل صوتی را در اختیار شما قرار می دهد و سپس آکوردهای استخراج شده از فایل را برای شما میزان به میزان می نویسد.
در نسخه ویندوز این برنامه می توانید اجرای ساز های آکوستیک یا حتی صدای خواننده را رکورد نموده و به آهنگ اضافه نمایید. ویژگی منحصر بفرد TC Helicon برنامه تراک صوتی شما را به قطعات هارمونی تبدیل نموده و کوک نت های آن را تنظیم می کند.
اگرچه نمی توان این برنامه را جایگزینی برای برنامه های ساخت موسیقی مانند CUBASE- FL STUDIO- SONAR- ABLETON.. دانست اما ویژگی های خاص این برنامه به شما امکان می دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن یک ماکت مناسب از آهنگ مورد نظرتان بسازید. با توجه به اینکه برنامه به روش plug-in هم کار می کند می توانید بسادگی تراکهای ایجاد شده در برنامه را چه به شکل فایل صوتی و چه به شکل فایل midi به برنامه اصلی ساخت موسیقی تان منتقل نمایید

 

 

نسخه 2022 شامل بسیاری از ویژگی های اصلی جدید است. اول، “همه آهنگ ها برابر هستند.” همه 24 آهنگ دارای ویژگی های یکسانی هستند، از جمله سبک ها و نسل. RealTracks قابل پخش وجود دارد – اجرای RealTracks را با اضافه کردن یادداشت های خود با استفاده از صداهای ضبط شده RealTracks سفارشی کنید. یک ویژگی کاملاً جدید MultiRiff برای ترتیب تعاملی بخش‌هایی از RealTracks وجود دارد که هنگام ایجاد یک آهنگ با انتخاب از بین چندین نسخه، می‌توانید آن را ایجاد کنید. اکنون می توانید MicroCords را با 4 آکورد در هر نوار وارد کنید (محدودیت قبلی 1 بود). با موتیف های جدید می توانید الگوهای ریتمیک را برای سازهای سبک معرفی کنید. ما اتوماسیون ولوم مبتنی بر گره را اضافه کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد صدای هر آهنگ را برای محو کردن، بی‌صدا کردن و سایر تغییرات حجم کنترل کنید. آهنگ‌های منفرد Audio Drum Stems از میکروفون‌های مختلف در ضبط RealDrums اکنون برای 40 RealDrums در دسترس هستند و تعداد بیشتری نیز در راه است. یک پنجره تنظیمات و اقدامات مسیر وجود دارد، یک پنجره واحد برای دسترسی و ویرایش عملکردهای آهنگ از یک پنجره واحد (قبلاً برای این کار چندین بار از منو بازدید می شد). می‌توانید آهنگ‌های آوازی کامل را با بیش از ۵۰ آهنگ کامل اصلی (پاپ، آر اند بی، مدرن کانتری)، کیفیت بالا، آواز صدای عالی، هارمونی و تنظیم‌های Band-in-a-Box® ریمیکس کنید! از آنها برای ترکیب مجدد ترتیبات جدید خود استفاده کنید. این ویژگی های 2022 ابزارهای جدید قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد تا ترتیبات و اجرای بهتر و موارد دیگر را ایجاد کنید! پنجره واحد برای دسترسی و ویرایش توابع آهنگ از یک پنجره واحد (قبلاً به چندین بازدید از منو نیاز داشت). می‌توانید آهنگ‌های آوازی کامل را با بیش از ۵۰ آهنگ کامل اصلی (پاپ، آر اند بی، مدرن کانتری)، کیفیت بالا، آواز صدای عالی، هارمونی و تنظیم‌های Band-in-a-Box® ریمیکس کنید! از آنها برای ترکیب مجدد ترتیبات جدید خود استفاده کنید. این ویژگی های 2022 ابزارهای جدید قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد تا ترتیبات و اجرای بهتر و موارد دیگر را ایجاد کنید! پنجره واحد برای دسترسی و ویرایش توابع آهنگ از یک پنجره واحد (قبلاً به چندین بازدید از منو نیاز داشت). می‌توانید آهنگ‌های آوازی کامل را با بیش از ۵۰ آهنگ کامل اصلی (پاپ، آر اند بی، مدرن کانتری)، کیفیت بالا، آواز صدای عالی، هارمونی و تنظیم‌های Band-in-a-Box® ریمیکس کنید! از آنها برای ترکیب مجدد ترتیبات جدید خود استفاده کنید. این ویژگی های 2022 ابزارهای جدید قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد تا ترتیبات و اجرای بهتر و موارد دیگر را ایجاد کنید! افزونه BAND-in-a-Box® 2022 DAW بیش از 40 ویژگی جدید و هیجان انگیز را ارائه می دهد، از جمله کادر گفتگوی تنظیمات آکورد (با زبانه های آکورد ساز، تئوری آکورد و میکرواکوردها)، میکروکوردها (به شما امکان می دهد از چندین آکورد در هر نوار استفاده کنید). چهار صفحه برای 32 آهنگ (8 تراک سبک، 16 تراک سرویس و 8 آهنگ با ریف های متعدد) به اضافه یک آهنگ Style Mix، قابلیت کشیدن و رها کردن آکوردها و نشانگرهای MIDI در DAW، لغزنده های حجم برای هر آهنگ، قابلیت ذخیره

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/NUI
کد QR :
مطالب مشابه
بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *