دانلود وی اس تی سینت سایزر Waldorf Music Largo2 v1.0.0

دانلود وی اس تی سینت سایزر Waldorf Music Largo2 v1.0.0

دانلود وی اس تی سینت سایزر Waldorf Music Largo2 v1.0.0 با لینک مستقیم

 

Waldorf Music Largo2 v1.0.0-Articstorm screenshot

 

Waldorf Largo یک سینت سایزر آنالوگ مجازی است که توسط شرکت Waldorf Music توسعه یافته است. این سینت سایزر در سال 2014 منتشر شد و به دلیل صدای گرم و غنی خود شناخته شده است.

Largo دارای دو موتور سینت سایزر است: یک موتور آنالوگ مجازی و یک موتور دیجیتال. موتور آنالوگ مجازی از مدل سازی فیزیکی برای شبیه سازی رفتار یک سینت سایزر آنالوگ واقعی استفاده می کند. موتور دیجیتال از نمونه برداری برای ایجاد صداهای دیجیتالی استفاده می کند.

Largo دارای چهار صدای مستقل است که می توانند به صورت همزمان پلی کنید. هر صدای دارای یک مولد موج آنالوگ مجازی، یک فیلتر آنالوگ مجازی، یک تقویت کننده آنالوگ مجازی و یک افکت دیجیتال است.

Largo دارای یک کنترلر لمسی 12 اینچی است که برای کنترل پارامترهای سینت سایزر استفاده می شود. این کنترلر لمسی برای ایجاد نواهای انتزاعی و موسیقیایی بسیار مناسب است.

Largo دارای یک مجموعه گسترده از صداهای از پیش تنظیم شده است که می توانید از آنها استفاده کنید یا آنها را به عنوان نقطه شروع برای ساخت صداهای خود استفاده کنید.

در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Waldorf Largo آورده شده است:

  • صدای گرم و غنی
  • دو موتور سینت سایزر: آنالوگ مجازی و دیجیتال
  • چهار صدای مستقل
  • کنترلر لمسی 12 اینچی
  • مجموعه گسترده از صداهای از پیش تنظیم شده

Largo برای تولیدکنندگان موسیقی الکترونیک، موسیقی فیلم و تلویزیون و آهنگسازان کلاسیک مناسب است.

در اینجا برخی از بررسی های Waldorf Largo آورده شده است:

  • “Largo یک سینت سایزر آنالوگ مجازی عالی است که صدای گرم و غنی را ارائه می دهد. این سینت سایزر برای تولیدکنندگان موسیقی الکترونیک و موسیقی فیلم و تلویزیون مناسب است.” – Sound on Sound
  • “Largo یک سینت سایزر قدرتمند و انعطاف پذیر است که طیف گسترده ای از صداها را ارائه می دهد. این سینت سایزر برای تولیدکنندگان موسیقی با هر سطح تجربه مناسب است.” – MusicRadar
  • “Largo یک سینت سایزر عالی برای تولیدکنندگان موسیقی است که به دنبال صدای گرم و غنی هستند. این سینت سایزر برای تولید موسیقی الکترونیک، موسیقی فیلم و تلویزیون و آهنگسازی کلاسیک مناسب است.” – ProducerSpot

 

5/5 - (2 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/YDAEnt
کد QR :
مطالب مشابه
بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *