دانلود پلاگین تشخیص گام و اکورد HoRNet SongKey MK4 V4.0.0 win mac

دانلود پلاگین تشخیص گام و اکورد HoRNet SongKey MK4 V4.0.0 win mac

دانلود پلاگین تشخیص گام HoRNet SongKey MK4 V4.0.0 win mac با لینک مستقیم

 

 

پلاگین ریل تایم آکورد، تمپو و گام یاب HoRNet SongKey MK4 چهارمین نسخه از ابزار تشخیص گام کمپانی HoRNet  است، اما تشخیص کلید گام ساده را انجام نمی دهد، همچنین می تواند آکورد در حال پخش و سرعت آهنگ را تشخیص دهد. ما فکر کردیم ایده خوبی است که ورودی MIDI (برای اینکه بتوان آکوردها و کلید آهنگ های میدی را تشخیص داد) و خروجی MIDI را برای آکوردهای شناسایی شده اضافه کنیم تا بتوانید آنها را ضبط کنید و آهنگ را برای نیازهای خود ویرایش کنید، همچنین SongKey MK4 ارائه می دهد. نسخه مستقل جدید که قادر به تولید ساعت MIDI است تا تمام تجهیزات دیگر M;IDI شما را با ورودی صوتی زنده همگام کند.

البته این SongKey جدید دقت بهتری در هر جنبه ارائه می‌کند: تشخیص کلید سریع‌تر و دقیق‌تر است، آکوردها با دقت بیشتری شناسایی می‌شوند و سرعت دقیق‌تر است.
ما توجه زیادی را به بهبود “کروماگرام” معطوف کرده‌ایم، یک نمایش سطحی از شدت هر نت پخش شده در آهنگ با در نظر گرفتن طیف وسیع‌تری از اکتاوها و فیلتر کردن برخی صداهای ناهنجار. داده‌های استخراج‌شده از صدا برای تغذیه یک واحد هوش مصنوعی ساده استفاده می‌شود که برای تشخیص هر آکورد استفاده می‌شود، و تشخیص آکورد SongKey MK4 به آکوردهای هفتم، پنجم و معلق گسترش می‌یابد.

موتور تشخیص کلید جدید بر روی کروماگرام ساخته شده و آن را با یک واحد هوش مصنوعی دیگر مبتنی بر یک مدل آماری پیشروی آکورد گسترش می دهد که تجزیه و تحلیل توالی آکورد قادر به درک کلید آهنگ است، این مزیت بزرگی دارد که تشخیص کلید همیشه وجود دارد. بلادرنگ، بنابراین می‌توانید آهنگ را بدون نیاز به تنظیم مجدد افزونه تغییر دهید، یا اگر آهنگ در قسمتی از آن کلید را تغییر داد، افزونه به سادگی می‌تواند دنباله آکورد جدید را تشخیص دهد و تغییر کلید را دنبال کند، همه اینها فقط روی آن کار می‌کنند. DAW شما، بدون نیاز به اتصال به اینترنت.

دو کروماگرام (یکی که برای تشخیص آکورد و دیگری برای تشخیص کلید استفاده می‌شود) روی رابط کاربری گرافیکی نشان داده می‌شوند تا بتوانید بدانید کدام نت‌ها در حال پخش هستند و کدام‌ها را می‌توانید برای آهنگ خود استفاده کنید، همچنین یک صفحه‌کلید مفید اضافه کردیم که اجازه می‌دهد می توانید ببینید کدام کلیدها در حال پخش هستند. اگر از SongKey MK4 برای آکاپلا یا نمونه‌های دیگر استفاده می‌کنید، بسیار مفید است، با یک نگاه سریع می‌توانید کلید نمونه‌های خود را بدانید و از کدام نت‌ها برای تکمیل آن نمونه‌ها در آهنگ‌های خود استفاده کنید.
در نهایت ما یک رابط گرافیکی برداری شتاب‌یافته و قابل تغییر اندازه داریم که در هر صفحه‌نمایش خوب به نظر می‌رسد، حتی اگر اندازه آن را دو برابر کنید.

SongKey MK4 جدید همچنین به عنوان یک برنامه مستقل برای macOS و Windows ارائه می شود، این به شما امکان می دهد با هر صدایی از سایر برنامه های خود آن را تغذیه کنید و تجزیه و تحلیل SongKey را در زمان واقعی مشاهده کنید، همچنین می توانید از ضبط زنده یا گروهی که به صورت زنده پخش می شود استفاده کنید. ورودی آن، از آنجایی که ساعت MIDI را از سرعت شناسایی شده تولید می کند، می تواند DAW یا ترتیب دهنده دیگری را درایو کند و آن را در زمان پخش صدای زنده نگه دارد.
SongKey در شرایطی بسیار مفید است که در آن ابزاری در دست ندارید تا کلید آهنگی را که در حال کار بر روی آن هستید بیابید یا اگر یک دی جی هستید و می‌خواهید یک ماش بسازید اما نمی‌دانید کدام کلید یک آهنگ نوشته می شود. ویژگی تشخیص آکورد به شما بینشی در مورد پیشرفت آکورد آهنگ می دهد تا بتوانید خطوط باس و پدهای خود را بهتر طراحی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ElG
کد QR :
مطالب مشابه
بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *