دانلود پلاگین لیمیتر مسترینگ Voxengo Elephant (Droputs Fixed REPACK) v5.2

دانلود پلاگین لیمیتر مسترینگ Voxengo Elephant (Droputs Fixed REPACK) v5.2

دانلود پلاگین لیمیتر مسترینگ Voxengo Elephant (Droputs Fixed REPACK) v5.2 با لینک مستقیم

 

 

Voxengo Elephant 4.6 mastering limiter plugin released - Press Release - Voxengo

Voxengo Elephant یک پلاگین محدود کننده AAX، AudioUnit و VST برای برنامه های حرفه ای تولید صدا و موسیقی است. قابل توجه ترین ویژگی این محدود کننده سیگنال، شفافیت صوتی آن است. فیل محدودیت صدا و به حداکثر رساندن بلندی صدا را بدون شنیدن “فوز” و “پمپ کردن” مصنوعات صوتی به ارمغان می آورد.

Elephant یک افزونه بسیار رقابتی برای تسلط بر برنامه‌ها است: دارای انواع حالت‌های محدودکننده است که می‌توان عمیقاً سفارشی‌سازی کرد، و مجموعه‌ای جامع از ابزارهای اندازه‌گیری سطح، از جمله تخمین فضای سر، EBU R128 و اندازه‌گیری K-system. نمونه برداری بیش از حد فاز خطی داخلی فیل یک عنصر مهم در دستیابی به محدودیت پیک با کیفیت بالا و به حداکثر رساندن بلندی صدا بدون افزایش بیش از حد بین نمونه است.

محدود کننده فیل را می توان برای میکس و مسترینگ هر دو موسیقی استریو و چند کاناله و مواد صوتی، با هر نرخ نمونه استاندارد استفاده کرد. فرآیند محدود کردن را می توان هم به عنوان کاهش سنج بهره و هم نمودار بلادرنگ تجسم کرد.

Elephant، همچنین دارای یک فیلتر افست DC، و یک مبدل عمق بیت با کیفیت بالا با شکل دادن به نویز اختیاری است، به شما امکان می دهد موسیقی و تولیدات صوتی خود را با یک جرقه تمام کنید!

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ilz
کد QR :
مطالب مشابه
بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *